Технологія будівництва

Здоровий клімат в приміщенні – це Ваше здоров’я, здоровя Ваших дітей та онуків, а також природна краса та комфорт.

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА БУДІВНИЦТВА ДЕРЕВ'ЯНИХ

БУДИНКІВ З МАСИВНОЇ ДЕРЕВИНИ

Компанія «Деревінтербуд» пропонує сучасні технології виготовлення дерев'яних будинків з масивної деревини Карпат – оциліндрованої колоди і профільованого бруса.

Доступність основного ресурсу (деревини), його висока конкурентно-спроможність, поширення індивідуального будівництва, традиції дерев'яного домобудівництва в країні, численні екологічні і природоохоронні фактори багато в чому визначають перспективність малоповерхового дерев'яного будівництва. За прогнозами експертів Консультативного комітету з лісової й паперової продукції ООН, очікується, що дерево буде головним будівельним матеріалом з 2010р.

Деревина має чудові будівельно-технічні властивості, і пов'язані з ними прості життєві цінності, які стосуються якості людського існування. На відміну від інших будівельних матеріалів, деревина "дихає". Вологість повітря усередині будинку підтримується на оптимальному для людського життя рівні сама собою, без спеціального устаткування для кондиціонування повітря. Порівняно з цегляними й бетонними стінами тієї ж товщини, стіна з колод має в кілька разів вищі теплоізоляційні властивості.

Основою сучасної технології будівництва дерев'яних будинків, як і колись, залишаються ялинова чи соснова колода. Але для того, щоб покласти колоду в зруб будинку, що відповідає вимогам сьогоднішнього замовника, вона повинна видозмінитися. Багатовіковий досвід дерев'яного домобудівництва в Україні сьогодні доповнений новими технологіями зведення дерев'яних стін, що з'явилися в нас порівняно недавно. Це технологія "дропп-логг", панельне й каркасне домобудівництво, що є сучасними зразками фах-веркових будинків, які були поширені в Європі. Для нас завжди була характерна інша технологія зведення стін, яка базувалася на покладених горизонтальними вінцями масиві цільних колод. Такий спосіб найкраще підходив для наших кліматичних умов. Досить поширеним він є у будівництві дерев'яних будинків і зараз. Але будівництво з масивної деревини теж зазнало змін. Сучасний підхід означає зведення будинків з масивної деревини з рубаних і оциліндрованих колод та профільованого брусу (рис. 1), які забезпечують покращені теплотехнічні властивості стін і порівняно високу технологічність її складання на місці.

Рис. 1. Варіанти укладання стін із масивної деревини:

а) з оциліндрованих колод; б) із профільованого бруса

В даний час попит на будівництво малоповерхових будинків з оциліндрованих колод і профільованого бруса увесь час зростає.

Стіновий матеріал – оциліндрована колода природної вологості (діаметр 140-370 мм). Всі операції з обробки і антисептування колод здійснюються в заводських умовах. Перевагою оциліндрованої колоди є рівна округла форма, що дає змогу досягти їхнього щільного з'єднання в процесі монтажу будинку (рис. 2).

Рис. 2. Профілі оциліндрованих колод

Крім того, профільовані колоди менше деформуються в процесі експлуатації, а завдяки високій якості обробки поверхня оциліндрованих колод ідеально гладка, не вимагає шліфування, деревина не гниє і не обростає мохом. Необхідні пази, замки в оциліндрованій колоді мають правильну форму, виконуються з високою точністю, в результаті чого вінці колод мають мінімальні зазори, а колоди можуть з'єднуватися під будь-яким необхідним кутом.

Стіновий матеріал – цільний профільований брус (рис. 3). Однією з важливих переваг струганого профільованого бруса є те, що будинки з нього швидко й легко збираються, тому що всі деталі виготовлені на верстатах із високим ступенем точності. Не потрібно конопатити утеплювачем, а профіль бруса розрахований так, що дощова вода не попадає між колодами, що охороняє стіни від гниття.

Строительство деревянных домов

Рис. 3. Перетини профільованого бруса

Будинок з такого бруса має охайний і привабливий зовнішній вигляд і не вимагає додаткової обробки.

На основі аналізу й узагальнення досвіду та інформації провідних будівельних і верстатобудівних фірм з виробничо-технологічних процесів виготовлення дерев'яних будинків розроблені структурні схеми технологічних потоків домобудівництва: каркасного, панельного, клеєного бруса, масивної деревини – з оциліндрованої колоди (рис. 4) і профільованого бруса.

Технологічний процес виготовлення оциліндрованої колоди протікає в такій послідовності:

1) корування колод;

2) попередній поперечний розкрій на колоди-заготовки кратної довжини;

3) створення циліндричних колод правильної геометричної форми;

4) фрезерування поздовжнього паза для з'єднання вінців стіни;

5) створення компенсаційного пропилу по всій довжині колоди, з метою знімання внутрішніх напружень і, відповідно, запобігання виникненню тріщин від усихання деревини;

6) торцювання оциліндрованої колоди після її сушіння до 18-20 % вологості на потрібний чистовий розмір по довжині;

7) фрезерування чашок, зарізання "лап" чи профілювання замків більш складної форми для забезпечення надійного з'єднання на кутах та стиках;

8) свердління отворів під нагелі, з метою забезпечення вертикальної жорсткості колод;

9) створення базової поверхні та вибірка пазів на торцях заготовок під вікна та двері;

10) спеціальна обробка деревини;

11) контроль якості, кінцеве маркування, комплектування, пакування комплекту колод.

Рис. 4. Структурна схема виготовлення оциліндрованих колод:

1 – випилювання бруса; 2 – сушіння бруса; 3 – вирізка дефектних місць, розкрій на кратні колоди-заготовки; 4– фрезерування поверхні бруса – оциліндруваня колоди; 5 – вибір поздовжнього паза; 6 – торцювання колод-заготовок в розмір; 7 – формування вінцевих чашок і компенсаційного пропилу; 8 – маркування колод-заготовок; 9-11 – дільниця переробки відходів.

Попит на дерев'яні будинки зумовлений швидким розвитком гірського туристичного бізнесу, призвело до значного розширення нашої компанії по будівництву дерев'яних будинків на професійній основі. Компанія «Деревінтербуд» користується повним комплексом обладнання для виготовлення оциліндрованих колод і профільованого бруса, а також ведення будівництва «під ключ».

Ресурсний потенціал Карпатського лісу дає змогу забезпечити будівництво дерев’яних будинків, як в Україні так і в Європі.

Ми готові втілити Ваші мрії в життя!

Строительство деревянных домов

 
RusUaEng

Наші роботи

 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
Код кнопки сайту для партнерів:

derevinterbud.com.ua


каталог сайтів службы мониторинга серверов Безкоштовний каталог сайтів Яндекс цитирования Каталог сайтов Всего.RU CY-PR.com derevinterbud.com.ua