Двері та вікна

Здоровий клімат в приміщенні – це Ваше здоров’я, здоров’я Ваших дітей та онуків, а також природна краса та комфорт.


·       Дерев’яні двері та євровікна

При індивідуальному замовленні дерев'яних євровікон та дверей, у Вас є наступні можливості:

*          замовити виготовлення вікон і дверей будь-якого архітектурного стилю;

*          скористатися широкою колірною гаммою з каталогу фірми REMMERS (Німеччина) при виборі кольору;

*          склопакети, практично, з будь-якими технічними характеристиками;

*          художні вітражі вбудовані в склопакет;

*           замовити вікна разом із спеціальним монтажним комплектом для дерев'яних і брусових будинків;


Залежно від Вашого бажання наші фахівці допоможуть з вибором необхідних дверей та вікон, а також дадуть раду до зовнішнього вигляду дерев’яних дверей чи вікон, їх зовнішньої обробки, колірної гамми, також заскління. Двері та выкна на замовлення Ви можете оформити по телефону або за електронною адресою, для легшого вибору дверей та вікон, ми надаємо Вам їх коротку характеристику.

Дерев'яні дверi

Кращим варіантом для житлових приміщень були й залишаються двері з масиву деревини. Сьогодні дерев'яним дверям віддається перевага при обробці елітних котеджів і квартир. Вони - справжня прикраса будинку, у якому природні шляхетність і краса натурального дерева, його здорова енергетика створює особливу атмосферу спокою й затишку.Основа дверей – це, звичайно, дверне полотно. Частіше за все його і називають дверима, хоча насправді це лише один, та найважливіший елемент всієї дверної конструкції. Дверне полотно – це та рухлива частина дверей, які відкривають і закривають дверний отвір. Полотно може бути виготовлене з масиву деревини, з ДСП або ДВП, може мати т.з. стільникове наповнення, може бути порожнистим. Залежно від цього змінюється вага дверного полотна і його міцність. Дверне полотно з масиву, наприклад, природньо - є дуже міцним. Але при цьому воно більше важить і потребує додатково посилених петель. Дверне полотно не обов'язково має бути цілісним. Воно може мати скляні вставки, грати і т. д. Також дверне полотно може бути різним способом декороване: це може бути різьблення по дереву, обробка, в т.ч. візерункова.

Важливою частиною дерев'яних міжкімнатних дверей є фурнітура.

Призначення фурнітури – забезпечувати виконання дверима своїх прямих функцій. Простіше кажучи. саме від фурнітури залежить, наскільки добре відкривається або закривається двері: чи м'яко вона рухається, чи не скрипить, чи відкривається вона лише за бажанням господарів. Фурнітура – це різні дверні комплектуючі, в список яких входять дверні ручки, петлі, шпінгалети, ланцюжки, замки і т. д. Найчастіше дверна фурнітура виготовляється з латуні. Латунь легко обробляється, завдяки чому вироби з цього матеріалу приємно радують споживачів різноманітністю форм. Вона антикорозійна, на ній не скупчується пил. Крім всього перерахованого, вироби з латуні залучають розумними цінами. Також, фурнітура повинна відповідати загальному дизайну дверей.

Таким чином, дерев'яні вхідні та міжкімнатні двері – це цілий комплекс різних елементів. Від того, як вони відповідають один одному, як вони встановлені і підігнані, залежить зручність і комфорт тих, хто житиме в будинку, в якому встановлені деев'ярні двері.

Дерев'яні євровікна


У багатьох країнах суперечки "пластик чи дерево?" давно припинилися. 55% німецьких вікон - пластикові, але (!) 70% вікон житлових приміщень зроблені з дерева. В Норвегії та Фінляндії 70% ycix вікон - iз дерева, у Швеції - 76%! Франції - 55%, Іспанії - 50%, Італії - 42%.

Дерев'яне вікно, крім своїх незамінних технологічних якостей, закладених у матеріал са­мою природою (низька теплопровідність, висока звукоізоляція, стійкість до температурних перепадів, екологічність, унікальна здатність підтримувати баланс вологості у приміщенні тощо), служить ще й "ключем" до всього інтер’єру.

Обов'язкові умови:

1. Матеріал – тришаровий сосновий клеєний брус. Він забезпечує вікнам абсолютну байдужість до примх погоди, таке вікно за жодних умов не здеформується.

Ми гарантуємо найвищу якість віконного євро бруса так як його виготовлення проходить безпосередньо на власному виробництві. Ми контролюємо всі стадії виробничого процесу!

 

 

 

 

2. Склопакет - це не просто дві або три шибки - це стійка система, яка істотно підвищує тепло- та звукоізоляційні властивості вікна.

Зовнішнє скло буває протиударним, навіть куленепробивним, можливий i склопакет із вітражним i кольоровим склом.

Склопакет – це 90% захисту вашої оселі від перепадів температур та різних природних факторів. Саме тому у своїх віконних виробах ми використовуємо склопакети тільки із англійського скла фірми PILKINGTON. Це гарантує європейську якість готового виробу.

 

 

3. Барвники. Одна із відмінностей нового вікна від старого - сучасні барвники. Вони надійно захищають дерево від гниття i впливу погоди й одночасно дають дереву "дихати".

…стандартна дерев’яна  рама за 24 годин

пропускає крізь свої пори приблизно 2,7 м? повітря…

 

Ми використовуємо  лакофарбові покривні матеріали на водній основі провідного виробника.


Всі наші вироби проходять антисептичне просочування, грунтування. Всі з’єднання та шви надійно обробляються спеціальним наповнювачем швів V – FUGENSIEGEL. Все це в комплексі із тришаровим лаковим покриттям дає змогу досягти довговічності та ефектного вигляду готового виробу.4. Фурнітура Вся віконна фурнітура родом з Німеччини.

Ми використовуємо поворот-но- відкидну фурнітуру фірми, так як ця фурнітура, на нашу думку, є самою надійною та довговічною на європейському ринку.


 
RusUaEng

Наші роботи

 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
 • Наші роботи
Код кнопки сайту для партнерів:

derevinterbud.com.ua


каталог сайтів службы мониторинга серверов Безкоштовний каталог сайтів Яндекс цитирования Каталог сайтов Всего.RU CY-PR.com derevinterbud.com.ua